Hakkımızda


Bestelelektronik Best teknikservis hizmetleri 1999 yılında elektronik teknik servis ve elektronik ürünlerin satışı alanlarında hizmet vermek amacı ile  kurulmuş olup sahip olduğu geniş ürün gamını cazip fiyatlarla  tüketicilere her zaman hızlı şekilde ulaşmasını hedeflemektedir.

İnternetten hizmet ve alışverişin yaygınlaştığı ülkemizde bestelektronik ' te web sayfaları ile yerini almıştır.

Ülkemizde e-ticaret ile internetten alışveriş yapan kişi veya kuruluşlar devlet tarafından %100 güvence altına alınmıştır.

Sayfamızda yayınlanan satış sözleşmesi 'nde bu açıkça görülmektedir.

Sayfamızdan kredi kartı ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Bestelektronik kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.
 
Sayfamızda satışa sunulan ürünlerin stok durumları günceldir satın alınan ürün  satın alındığı gün saat 16.00 sonrası  kargoya verilir ve alıcıya kargo takip numarası eposta ile iletilir.

Sayfamızdaki alışveriş sistemi aşamaları:
1- Müşteri siparişi verir.
2- Sipariş sisteme düşer.
3- Ödeme seçeneğiniz KK (kredi kartı) ise bankanın provizyon vermesi beklenir. KK numaranız e-ticaret sitesine değil direkt bankaya gider.
    Hiçbir şekilde KK numaranızı e-ticaret firması çalışanları bilmez. 
4- Kredi kartı ile ödeme seçeneğinde siparişinizin ödemesinin onaylandığına dair e-posta ile bilgilendirilirsiniz.
5- Havale ile ödeme seçilmiş ise bankadan havale onayı beklenir.
5- Havale /Eft ile ödeme seçeneğinde bankanın onayından sonra ödemenizin onaylandığına dair e-posta ile bilgilendirilirsiniz.
6- Satışı gerçekleşen ürün/ürünler  faturası kesilerek ve firmamızın çalıştığı kargo şirketi ile müşteriye sevk edilir.(Alıcının isteği üzerine farklı kargo firmaları ilede gönderi yapılır.)

 

Firmamız elinden geldiğince tüm müşterilerini memnun etme çabası içerisindedir.
Siparişleriniz mesai saati başlangıcında kontrol edilir siparişin gidişatı ile ilgili açıklamalar sipariş formunda kullanılan  eposta adresine gönderilir.
Herhangi bir olumsuzluk (üründe problem,taşıyıcı firmanın grev yada resmi tatilde olması vs..)
olması halinde alıcı ile ile irtibata geçilip durum izah edilir satışın iptalinin istenmesi halinde hiçbir kesinti olmaksızın ödeme yapılan kredi kartına veya eft/havale yapılan hesaba geri ödeme gerçekleştirilir.

 


 

Best Teknik Servis Hizmetleri ve Tv Yedekparçaları satışı
1999 © 2023

Aktif Ziyaretçi = 23 Dün Tekil = 3034 Bugün Tekil = 1890 Toplam Tekil = 19790827614 IP 35.172.165.64